Home Cyber Monday Bijzettafel Brendola Bone inlay 45 x 45 cm
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0175 |
|---|---|
| Kleur | Wit meerkleurig |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Blad gemaakt van dierlijke botten en metalen onderstel |
| Bijzonderheden | Door het arbeidsintensieve proces is ieder item in uitstraling en kleur uniek |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Bijzettafel Brendola Bone inlay 45 x 45 cm
779,- Oorspronkelijke prijs was: 779,-.550,-Huidige prijs is: 550,-.
-29%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0175 |
|---|---|
| Kleur | Wit meerkleurig |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Blad gemaakt van dierlijke botten en metalen onderstel |
| Bijzonderheden | Door het arbeidsintensieve proces is ieder item in uitstraling en kleur uniek |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad






