Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Bijzettafel Boyd 33cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Bijzettafel Boyd Blue valt op door zijn speelse rondingen en glanzende blauwe afwerking. Het ontwerp voelt licht en dynamisch aan, waardoor hij eenvoudig in elke ruimte te combineren is.
Specificaties
| Kleur | blue |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Vorm | Rond |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Bijzettafel Boyd 33cm
179,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Bijzettafel Boyd Blue valt op door zijn speelse rondingen en glanzende blauwe afwerking. Het ontwerp voelt licht en dynamisch aan, waardoor hij eenvoudig in elke ruimte te combineren is.
Specificaties
| Kleur | blue |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Vorm | Rond |






