Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Bijzettafel Barbara Marmer – Wit
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212579 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Marmeren blad met glazen en metalen onderstel |
| Lengte | 41 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Gewicht | 16,1 |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 41 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Bijzettafel Barbara Marmer – Wit
273,-
In nabestelling
(verwacht 06/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212579 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Marmeren blad met glazen en metalen onderstel |
| Lengte | 41 cm |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Gewicht | 16,1 |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 41 cm |
| Merk | Richmond Interiors |





