Productomschrijving
Een countertafel die een stijlvolle plek creeërt om samen te komen. Ideaal voor een keuken of baromgeving. Het ontwerp combineert functionaliteit met een moderne uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215648 |
|---|---|
| Kleur | Smoked charchoal |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Eiken, Morchana Marmer |
| Breedte | 81 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Gewicht | 79 kg |
| Dikte tafelblad | 2 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 81 cm |
Bartefel Harper – Smoked charchoal 81 x 91,5 cm
998,-
Productomschrijving
Een countertafel die een stijlvolle plek creeërt om samen te komen. Ideaal voor een keuken of baromgeving. Het ontwerp combineert functionaliteit met een moderne uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215648 |
|---|---|
| Kleur | Smoked charchoal |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Eiken, Morchana Marmer |
| Breedte | 81 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Gewicht | 79 kg |
| Dikte tafelblad | 2 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 81 cm |







