Productomschrijving
Loft24 Bartafel Romano Arch plat ovaal 180 cm – Keramiek travertin
Deze elegante bartafel heeft een plat ovaal blad van 180 cm vervaardigd uit hoogwaardig keramiek met travertinlook. Het blad is slijtvast, hittebestendig en eenvoudig in onderhoud, waardoor de tafel geschikt is voor dagelijks gebruik in huis en horeca. Het tijdloze ontwerp en subtiele natuurtekening van het travertin geven elke ruimte een luxe uitstraling.
Loft24 Bartafel Romano Arch kopen?
Bestel de Bartafel Romano Arch online en ontvang deze snel thuis of bekijk het model in ons experience center.
Specificaties
| Artikelnummer | 4581/88 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Travertin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Keramiek travertin |
| Breedte | 178 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Gewicht | 66 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 178 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 70 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 1 cm |
| Lengte tussen de poten | 1 cm |
Bartafel Romano Arch ovaal 180 cm – Keramiek travertin
499,-
Productomschrijving
Loft24 Bartafel Romano Arch plat ovaal 180 cm – Keramiek travertin
Deze elegante bartafel heeft een plat ovaal blad van 180 cm vervaardigd uit hoogwaardig keramiek met travertinlook. Het blad is slijtvast, hittebestendig en eenvoudig in onderhoud, waardoor de tafel geschikt is voor dagelijks gebruik in huis en horeca. Het tijdloze ontwerp en subtiele natuurtekening van het travertin geven elke ruimte een luxe uitstraling.
Loft24 Bartafel Romano Arch kopen?
Bestel de Bartafel Romano Arch online en ontvang deze snel thuis of bekijk het model in ons experience center.
Specificaties
| Artikelnummer | 4581/88 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Travertin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Keramiek travertin |
| Breedte | 178 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Gewicht | 66 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 178 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 70 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 1 cm |
| Lengte tussen de poten | 1 cm |







