Productomschrijving
Bartafel Edge Pure heeft een acaciahouten blad in een warme bruine finish, waarbij de natuurlijke houtstructuur mooi zichtbaar blijft. De gepoedercoat stalen poten in antraciet geven het ontwerp een modern en luchtig karakter. Dankzij de combinatie van warme materialen en strakke lijnen past deze bartafel in diverse interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 5589/15D |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahouten blad in een warme bruine finish en gepoedercoat stalen poten in antraciet |
| Lengte | 147 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte onderkant tafel | 89,5 cm |
| Lengte tussen de poten | 127 cm |
Bartafel Edge Pure Acaciahout, 147 x 80cm
399,-
Productomschrijving
Bartafel Edge Pure heeft een acaciahouten blad in een warme bruine finish, waarbij de natuurlijke houtstructuur mooi zichtbaar blijft. De gepoedercoat stalen poten in antraciet geven het ontwerp een modern en luchtig karakter. Dankzij de combinatie van warme materialen en strakke lijnen past deze bartafel in diverse interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 5589/15D |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Acaciahouten blad in een warme bruine finish en gepoedercoat stalen poten in antraciet |
| Lengte | 147 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte onderkant tafel | 89,5 cm |
| Lengte tussen de poten | 127 cm |







