Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Bartafels Bartafel Castello – Smoked charchoal
Productomschrijving
Deze bar in Smoked Charcoal is een echte blikvanger voor een lounge of hospitality setting. De donkere finish geeft een luxe uitstraling en laat glazen en accessoires mooi uitkomen. Combineer met warme verlichting en metallic details voor een stijlvolle barhoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 215600 |
|---|---|
| Kleur | Smoked charchoal |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Eiken, Emperador marmer |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 107 cm |
| Gewicht | 108 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 60 cm |
Bartafel Castello – Smoked charchoal
2.499,-
Productomschrijving
Deze bar in Smoked Charcoal is een echte blikvanger voor een lounge of hospitality setting. De donkere finish geeft een luxe uitstraling en laat glazen en accessoires mooi uitkomen. Combineer met warme verlichting en metallic details voor een stijlvolle barhoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 215600 |
|---|---|
| Kleur | Smoked charchoal |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Eiken, Emperador marmer |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 107 cm |
| Gewicht | 108 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 60 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








