Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle barkrukken & barstoelen Barstoel Round – Set van 2 – Cargo zand
Productomschrijving
LOFT24 Barstoel Round – Set van 2 – Cargo zand
Deze stijlvolle Barstoel Round van LOFT24 wordt geleverd per 2 stuks in de zachte Cargo zandkleur. De ronde zitting biedt comfort en een moderne uitstraling, perfect voor aan de bar of hoge eettafel. Dankzij het tijdloze ontwerp past deze barkruk in uiteenlopende interieurstijlen.
LOFT24 Barstoel Round bestellen?
Bestel de set online en ontvang de barstoelen snel thuis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4548/54C |
|---|---|
| Kleur | Beige, Zand |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stoffen bekleding en gepoedercoat stalen onderstel |
| Bijzonderheden | Verpakt per 2 stuks |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Gewicht | 0 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Zonder rugleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 55 cm |
Barstoel Round – Set van 2 – Cargo zand
119,95
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
LOFT24 Barstoel Round – Set van 2 – Cargo zand
Deze stijlvolle Barstoel Round van LOFT24 wordt geleverd per 2 stuks in de zachte Cargo zandkleur. De ronde zitting biedt comfort en een moderne uitstraling, perfect voor aan de bar of hoge eettafel. Dankzij het tijdloze ontwerp past deze barkruk in uiteenlopende interieurstijlen.
LOFT24 Barstoel Round bestellen?
Bestel de set online en ontvang de barstoelen snel thuis.
Specificaties
| Artikelnummer | 4548/54C |
|---|---|
| Kleur | Beige, Zand |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Stoffen bekleding en gepoedercoat stalen onderstel |
| Bijzonderheden | Verpakt per 2 stuks |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Gewicht | 0 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Zonder rugleuning |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 55 cm |







