Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Barstoel Pullitzer Bouclé – Wit (zithoogte 69cm)
Productomschrijving
.
Specificaties
| Artikelnummer | 210644 |
|---|---|
| Kleur | white bouclé |
| Set | Enkel |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 102 cm |
| Zitdiepte | 59 cm |
| Zithoogte | 69 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 59 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Barstoel Pullitzer Bouclé – Wit (zithoogte 69cm)
554,- Oorspronkelijke prijs was: 554,-.332,40Huidige prijs is: 332,40.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
.
Specificaties
| Artikelnummer | 210644 |
|---|---|
| Kleur | white bouclé |
| Set | Enkel |
| Lengte | 59 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 102 cm |
| Zitdiepte | 59 cm |
| Zithoogte | 69 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 59 cm |







