Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle barkrukken & barstoelen Barstoel Odarby Bouclé Crème (zithoogte 67cm)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Counterstoel Odarby in de kleur biscotti combineert comfort met een verfijnde uitstraling en past perfect aan een moderne keukeneiland of hoge tafel.
Specificaties
| Artikelnummer | 213567 |
|---|---|
| Kleur | Biscotti |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, schuim |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 55 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Barstoel Odarby Bouclé Crème (zithoogte 67cm)
338,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Counterstoel Odarby in de kleur biscotti combineert comfort met een verfijnde uitstraling en past perfect aan een moderne keukeneiland of hoge tafel.
Specificaties
| Artikelnummer | 213567 |
|---|---|
| Kleur | Biscotti |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, schuim |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 55 cm |












