Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Barkruk met rugleuning Barstoel Nido Chenille – Bruin (zithoogte 65cm)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260011 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Metaal & stof NL |
| Bijzonderheden | Maximum carrying 150 kg. Stofnaam Cloud |
| Hoogte | 54 cm |
| Zitdiepte | 92 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 57 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Barstoel Nido Chenille – Bruin (zithoogte 65cm)
199,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260011 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Metaal & stof NL |
| Bijzonderheden | Maximum carrying 150 kg. Stofnaam Cloud |
| Hoogte | 54 cm |
| Zitdiepte | 92 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 57 cm |












