Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Barstoel Mihara Geweven stof en hout Mocca (zithoogte 70cm)
Productomschrijving
De Mihara counterstoel heeft een houten frame met een open rug en een stoffen zitting in mocca fancy. De geïntegreerde voetensteun voegt comfort en stijl toe aan elke keuken of bar.
Specificaties
| Artikelnummer | 214171 |
|---|---|
| Kleur | mocca fancy |
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Pu Foam, Rubberhout |
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 70 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 61 cm |
Barstoel Mihara Geweven stof en hout Mocca (zithoogte 70cm)
355,-
Productomschrijving
De Mihara counterstoel heeft een houten frame met een open rug en een stoffen zitting in mocca fancy. De geïntegreerde voetensteun voegt comfort en stijl toe aan elke keuken of bar.
Specificaties
| Artikelnummer | 214171 |
|---|---|
| Kleur | mocca fancy |
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Pu Foam, Rubberhout |
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 70 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 61 cm |











