Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Barkruk hout Barstoel Mihara Geweven stof en hout Mocca (zithoogte 70cm)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De Mihara counterstoel heeft een houten frame met een open rug en een stoffen zitting in mocca fancy. De geïntegreerde voetensteun voegt comfort en stijl toe aan elke keuken of bar.
Specificaties
| Kleur | mocca fancy |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Pu Foam, Rubberhout |
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 70 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 61 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Barstoel Mihara Geweven stof en hout Mocca (zithoogte 70cm)
355,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De Mihara counterstoel heeft een houten frame met een open rug en een stoffen zitting in mocca fancy. De geïntegreerde voetensteun voegt comfort en stijl toe aan elke keuken of bar.
Specificaties
| Kleur | mocca fancy |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, Pu Foam, Rubberhout |
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 70 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Diepte | 61 cm |











