Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Barkruk met rugleuning Barstoel Encanto – – Bruin tweed (zitte 67 cm )
Productomschrijving
Een counterstoel die functionaliteit en elegantie combineert. De zithoogte maakt hem perfect voor een kookeiland of bar. Tegelijk geeft het ontwerp de ruimte een warme uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | brown tweed |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 94,0 cm |
| Zitdiepte | 44,0 cm |
| Zithoogte | 67,0 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 59,0 cm |
Barstoel Encanto – – Bruin tweed (zitte 67 cm )
315,-
Productomschrijving
Een counterstoel die functionaliteit en elegantie combineert. De zithoogte maakt hem perfect voor een kookeiland of bar. Tegelijk geeft het ontwerp de ruimte een warme uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | brown tweed |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 94,0 cm |
| Zitdiepte | 44,0 cm |
| Zithoogte | 67,0 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 59,0 cm |










