Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Barstoel Brooke Chenille Roze – zithoogte 67cm
Specificaties
| Artikelnummer | S4700 ROSE CHENILLE |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Chenille bekleding (100% polyester) en ijzeren onderstel |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 99 cm |
| Zitdiepte | 38 cm |
| Zithoogte | 67 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 53 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Barstoel Brooke Chenille Roze – zithoogte 67cm
398,- Oorspronkelijke prijs was: 398,-.149,-Huidige prijs is: 149,-.
-63%
1 stuk op voorraad
1-2 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | S4700 ROSE CHENILLE |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Chenille bekleding (100% polyester) en ijzeren onderstel |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 99 cm |
| Zitdiepte | 38 cm |
| Zithoogte | 67 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 53 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad




