Home Barkruk Luka Bouclé – groen (zithoogte 68cm)
Productomschrijving
Eleonora Barkruk Luka taupe
Barkruk Luka is een trendy barkruk, verkrijgbaar in 4 kleuren. Dankzij de ranke poten en de stof Copenhagen krijgt deze barkruk een scandinavisch karakter.
De rugleuning van de barkruk Luka zweeft op de doorlopende poten waardoor er een ruimtelijk gevoel ontstaat.
Barkruk Luka is verkrijgbaar in de kleuren groen, taupe, beige en antraciet. Naast de barkruk is er ook een eetkamerstoel Luka in delzefde kleuren en stijl.
Eleonora barkruk Luka taupe kopen?
Bestel de Eleonora barkruk Luka taupe online en ontvang de barkruk Luka taupe van Eleonora dezelfde week in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 95785 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Bouclé stof met metalen poten |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Zithoogte | 67,5 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | Eleonora |
Barkruk Luka Bouclé – groen (zithoogte 68cm)
219,- Oorspronkelijke prijs was: 219,-.25,-Huidige prijs is: 25,-.
Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
Productomschrijving
Eleonora Barkruk Luka taupe
Barkruk Luka is een trendy barkruk, verkrijgbaar in 4 kleuren. Dankzij de ranke poten en de stof Copenhagen krijgt deze barkruk een scandinavisch karakter.
De rugleuning van de barkruk Luka zweeft op de doorlopende poten waardoor er een ruimtelijk gevoel ontstaat.
Barkruk Luka is verkrijgbaar in de kleuren groen, taupe, beige en antraciet. Naast de barkruk is er ook een eetkamerstoel Luka in delzefde kleuren en stijl.
Eleonora barkruk Luka taupe kopen?
Bestel de Eleonora barkruk Luka taupe online en ontvang de barkruk Luka taupe van Eleonora dezelfde week in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 95785 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Bouclé stof met metalen poten |
| Breedte | 53 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Zithoogte | 67,5 cm |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Merk | Eleonora |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad





