Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle Barkrukken & Barstoelen Barkruk Campo Teddy – Donkerbruin (zithoogte 65 cm)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0182 |
|---|---|
| Kleur | Donkerbruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met teddy stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Breedte | 54 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 65 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Barkruk Campo Teddy – Donkerbruin (zithoogte 65 cm)
139,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AI 0182 |
|---|---|
| Kleur | Donkerbruin |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Bekleed met teddy stof en gepoedercoat metalen onderstel |
| Breedte | 54 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Zithoogte | 65 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Tower Living |





