Home Zitmeubels Barkrukken & Barstoelen Alle barkrukken & barstoelen Barkruk Belle Bouclé Crème (zithoogte 66cm)
Productomschrijving
Deze counterkruk heeft een slanke, opstaande vorm met een rustige en evenwichtige uitstraling. De zitting en rugleuning zijn compact en licht afgerond, wat zorgt voor een comfortabele en ingetogen belijning. De bekleding toont een zachte, lichte kleurindruk met een matte textuur. Door het verfijnde ontwerp past de kruk goed aan een kookeiland of hoge tafel in een rustig interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 214188 |
|---|---|
| Kleur | Biscotti |
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rvs |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 66 cm |
| Hoogte armleuning | 82 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 56 cm |
Barkruk Belle Bouclé Crème (zithoogte 66cm)
473,-
Productomschrijving
Deze counterkruk heeft een slanke, opstaande vorm met een rustige en evenwichtige uitstraling. De zitting en rugleuning zijn compact en licht afgerond, wat zorgt voor een comfortabele en ingetogen belijning. De bekleding toont een zachte, lichte kleurindruk met een matte textuur. Door het verfijnde ontwerp past de kruk goed aan een kookeiland of hoge tafel in een rustig interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 214188 |
|---|---|
| Kleur | Biscotti |
| Set | Enkel |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rvs |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Zithoogte | 66 cm |
| Hoogte armleuning | 82 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 56 cm |











