Home Merken By-Boo By-Boo Zitmeubels Bank Nook Chenille – Groen
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250165 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal & polyester |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 360 kg |
| Breedte | 218 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Gewicht | 49,2 kg (inlusief verpakking) |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 96 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Bank Nook Chenille – Groen
1.899,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 250165 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal & polyester |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 360 kg |
| Breedte | 218 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Gewicht | 49,2 kg (inlusief verpakking) |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 96 cm |










