Home Zitmeubels Banken 3-zitsbanken Bank Luxandra – Zand
Productomschrijving
Een ruime bank die comfort en elegantie combineert. De royale zit biedt voldoende plek om samen te ontspannen. Het ontwerp geeft de woonkamer een warme uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | sand tweed |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 65,0 cm |
| Hoogte | 229,0 cm |
| Zithoogte | 45,0 cm |
| Hoogte armleuning | 66,0 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Diepte | 98,0 cm |
Bank Luxandra – Zand
1.583,-
Productomschrijving
Een ruime bank die comfort en elegantie combineert. De royale zit biedt voldoende plek om samen te ontspannen. Het ontwerp geeft de woonkamer een warme uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | sand tweed |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 65,0 cm |
| Hoogte | 229,0 cm |
| Zithoogte | 45,0 cm |
| Hoogte armleuning | 66,0 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Diepte | 98,0 cm |




