Home Zitmeubels Banken Alle Banken Bank Luxandra – Zand met Strepen
Productomschrijving
Een bank die een stijlvolle en uitnodigende sfeer creëert. De ruime zit maakt het ideaal voor ontspannen avonden. Het ontwerp geeft het interieur een elegant accent. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215503 |
|---|---|
| Kleur | stripes sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 229 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 98 cm |
Bank Luxandra – Zand met Strepen
1.583,-
Productomschrijving
Een bank die een stijlvolle en uitnodigende sfeer creëert. De ruime zit maakt het ideaal voor ontspannen avonden. Het ontwerp geeft het interieur een elegant accent. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215503 |
|---|---|
| Kleur | stripes sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Gerecycled Eucalyptushout, Pocketveren, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 229 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Gewicht | 62 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 98 cm |





