Home Zitmeubels Banken Alle Banken 4-zits Bank Monty – Coffee bruin
Productomschrijving
Een bank die comfort en eenvoud combineert in een tijdloos ontwerp. De ruime zit maakt het ideaal voor dagelijks gebruik. Het meubel vormt een rustige basis in de woonkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215512 |
|---|---|
| Kleur | be straight coffee |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, 100% Polyester, Essen Fineer, Multiplex, schuim |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 288 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Gewicht | 100 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
4-zits Bank Monty – Coffee bruin
2.594,-
Productomschrijving
Een bank die comfort en eenvoud combineert in een tijdloos ontwerp. De ruime zit maakt het ideaal voor dagelijks gebruik. Het meubel vormt een rustige basis in de woonkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215512 |
|---|---|
| Kleur | be straight coffee |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, 100% Polyester, Essen Fineer, Multiplex, schuim |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 288 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 70 cm |
| Gewicht | 100 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |









