Home Merken Tower Living Tower Living Banken 3-zits Rechte Bank Sunderland – Licht grijs
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 1605 30 XS85 19 |
|---|---|
| Kleur | Licht grijs |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | afgedekt met koudschuim, Bekleed met stof City en gevuld met nosag- en pocketvering |
| Lengte | 289 cm |
| Breedte | 107 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 75 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
3-zits Rechte Bank Sunderland – Licht grijs
1.299,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 1605 30 XS85 19 |
|---|---|
| Kleur | Licht grijs |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | afgedekt met koudschuim, Bekleed met stof City en gevuld met nosag- en pocketvering |
| Lengte | 289 cm |
| Breedte | 107 cm |
| Hoogte | 88 cm |
| Zitdiepte | 75 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Merk | Tower Living |








