Home Zitmeubels Banken Alle Banken 3-zits Bank Novaro Geweven stof 236cm Naturel
Productomschrijving
Deze sofa heeft een rechte, ruime vorm met een evenwichtige en rustige uitstraling. De zitting en rugleuning ogen breed en comfortabel, met zachte lijnen die zorgen voor een ingetogen belijning. De bekleding toont een lichte, natuurlijke kleurindruk met een matte textuur. Door het uitgebalanceerde ontwerp past de sofa goed binnen moderne en serene woonruimtes.
Specificaties
| Artikelnummer | 214447 |
|---|---|
| Kleur | natural fancy |
| Materiaal | 100% Polyester, Berk, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 237 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Zitdiepte | 66 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Gewicht | 68 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
3-zits Bank Novaro Geweven stof 236cm Naturel
1.951,-
Productomschrijving
Deze sofa heeft een rechte, ruime vorm met een evenwichtige en rustige uitstraling. De zitting en rugleuning ogen breed en comfortabel, met zachte lijnen die zorgen voor een ingetogen belijning. De bekleding toont een lichte, natuurlijke kleurindruk met een matte textuur. Door het uitgebalanceerde ontwerp past de sofa goed binnen moderne en serene woonruimtes.
Specificaties
| Artikelnummer | 214447 |
|---|---|
| Kleur | natural fancy |
| Materiaal | 100% Polyester, Berk, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 237 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Zitdiepte | 66 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Gewicht | 68 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |










