Home Cyber Monday 2,5-zits Loungebank Nottingham Velvet – Mosterdgeel (Lounge Links)
Specificaties
| Artikelnummer | 990 101 100 015 |
|---|---|
| Kleur | Geel, Oranje |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Bekleed met Adore velvet stof en gevuld met HR-foam en donsveren |
| Lengte | 287.5 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Zitdiepte | 63 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 65,5 cm |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
2,5-zits Loungebank Nottingham Velvet – Mosterdgeel (Lounge Links)
1.749,- Oorspronkelijke prijs was: 1.749,-.1.299,-Huidige prijs is: 1.299,-.
-26%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 990 101 100 015 |
|---|---|
| Kleur | Geel, Oranje |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Bekleed met Adore velvet stof en gevuld met HR-foam en donsveren |
| Lengte | 287.5 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Zitdiepte | 63 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 65,5 cm |
| Merk | Tower Living |





