Home Cyber Monday 2,5- zits Lounge/Hoekbank Glasgow – Cream (Lounge Links)
Specificaties
| Artikelnummer | 956 100 102 100 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | afgedekt met koudschuim, Bekleed met stof Enjoy en gevuld met nosag- en pocketvering |
| Lengte | 311 cm |
| Breedte | 164 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 70,5 cm |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
2,5- zits Lounge/Hoekbank Glasgow – Cream (Lounge Links)
1.999,- Oorspronkelijke prijs was: 1.999,-.1.399,-Huidige prijs is: 1.399,-.
-30%
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 956 100 102 100 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | afgedekt met koudschuim, Bekleed met stof Enjoy en gevuld met nosag- en pocketvering |
| Lengte | 311 cm |
| Breedte | 164 cm |
| Hoogte | 71 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 70,5 cm |
| Merk | Tower Living |





