Home Merken WOOOD WOOOD Kasten Trolley Push Metaal Antique – Brass
Productomschrijving
- Luxe uitstraling
- Frame van metaal in antique brass
- Twee glazen legplanken
- Gemakkelijk te verplaatsen door wielen
De Push trolley van WOOOD geeft uw interieur een luxe uitstraling! De trolley heeft een frame van metaal in de kleur antique brass met twee glazen legplanken. Door de wielen is de Push trolley gemakkelijk te verplaatsen.
Afmetingen
De afmetingen van de Push trolley zijn 86x67x35 cm. In combinatie met de glazen legplanken zorgt dit ervoor dat de kamer ruimtelijk blijft.
Specificaties
| Artikelnummer | 800691-B |
|---|---|
| Kleur | Messing |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal met brass kleurige afwerking en bladen van glas |
| Lengte | 67 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Diepte | 35 cm |
Trolley Push Metaal Antique – Brass
179,-
Productomschrijving
- Luxe uitstraling
- Frame van metaal in antique brass
- Twee glazen legplanken
- Gemakkelijk te verplaatsen door wielen
De Push trolley van WOOOD geeft uw interieur een luxe uitstraling! De trolley heeft een frame van metaal in de kleur antique brass met twee glazen legplanken. Door de wielen is de Push trolley gemakkelijk te verplaatsen.
Afmetingen
De afmetingen van de Push trolley zijn 86x67x35 cm. In combinatie met de glazen legplanken zorgt dit ervoor dat de kamer ruimtelijk blijft.
Specificaties
| Artikelnummer | 800691-B |
|---|---|
| Kleur | Messing |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal met brass kleurige afwerking en bladen van glas |
| Lengte | 67 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Diepte | 35 cm |







