Home Tafels Salontafels Alle salontafels Salontafel Cambon Eiken – 90 x 90 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211183 |
|---|---|
| Kleur | Dark coffee |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Eikenfineer en goudkleurig metalen onderrstel |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 30 |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte tafelblad | 90 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Salontafel Cambon Eiken – 90 x 90 cm
838,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211183 |
|---|---|
| Kleur | Dark coffee |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Eikenfineer en goudkleurig metalen onderrstel |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 30 |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte tafelblad | 90 cm |
| Merk | Richmond Interiors |






