Home Tafels Salontafels Alle salontafels Organische Salontafel Langford Keramiek – Bruin
Productomschrijving
Een salontafel met een verfijnde en evenwichtige uitstraling. Het ceramic travertine blad in combinatie met het zorgvuldig vormgegeven onderstel geeft het ontwerp binnen de Langford collectie een luxe karakter. Het tafelblad biedt een royaal oppervlak zonder zwaar te ogen. Een stijlvolle basis voor een harmonieuze zithoek.
Specificaties
| Kleur | Brown |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Eiken fineer |
| Lengte | 100,0 cm |
| Breedte | 140,0 cm |
| Hoogte | 32,0 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Vorm | Organisch |
| Dikte tafelblad | 8,6 cm |
| Diepte | 140,0 cm |
Organische Salontafel Langford Keramiek – Bruin
998,-
Productomschrijving
Een salontafel met een verfijnde en evenwichtige uitstraling. Het ceramic travertine blad in combinatie met het zorgvuldig vormgegeven onderstel geeft het ontwerp binnen de Langford collectie een luxe karakter. Het tafelblad biedt een royaal oppervlak zonder zwaar te ogen. Een stijlvolle basis voor een harmonieuze zithoek.
Specificaties
| Kleur | Brown |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Eiken fineer |
| Lengte | 100,0 cm |
| Breedte | 140,0 cm |
| Hoogte | 32,0 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Vorm | Organisch |
| Dikte tafelblad | 8,6 cm |
| Diepte | 140,0 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeBijzettafel Squand Klein 27 cm – Zwart129,-In nabestelling




