Home Tafels Laptoptafels Laptoptafel Bottega Marmer – Beige
Productomschrijving
Een compacte tafel die perfect naast een bank of fauteuil past. Ideaal voor het plaatsen van een drankje, boek of accessoire. Het ontwerp vormt een stijlvol detail binnen de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 214526 |
|---|---|
| Kleur | Blush beige |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, Toronto Marmer |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |
Laptoptafel Bottega Marmer – Beige
218,-
Productomschrijving
Een compacte tafel die perfect naast een bank of fauteuil past. Ideaal voor het plaatsen van een drankje, boek of accessoire. Het ontwerp vormt een stijlvol detail binnen de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 214526 |
|---|---|
| Kleur | Blush beige |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | IJzer, Toronto Marmer |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








